Поляки закупили 14 тисяч тонн подільських товарів
Перший місяць 2016 року став позитивним для експортерів Хмельниччини: протягом січня за межі області уже вивезено 32 тисячі тонн товарів. При цьому виручка від вітчизняного експорту склала 306 мільйонів гривень.Поляки закупили 14 тисяч тонн подільських товарів
Перший місяць 2016 року став позитивним для експортерів Хмельниччини: протягом січня за межі області уже вивезено 32 тисячі тонн товарів. При цьому виручка від вітчизняного експорту склала 306 мільйонів гривень.

Лідером січневого експорту стала кукурудза. Зазначеної продукції іноземці закупили понад 12 тисяч тонн на суму 44 мільйони гривень.

Також в попиті за кордоном були продукти харчування, промислові товари подільського виробництва, набори дерев’яних меблів.

Майже половину усього експорту було спрямовано до сусідньої Польщі.

У січні поляки здебільшого купували санітарно-технічні вироби з фарфору та зернові культури. Загалом на польські ринки поставлено подільської продукції на суму майже 70 мільйонів гривень.

До слова, протягом січня поточного року Хмельниччина експортувала товари до 37 країн світу. А хмельницькі митники оформили 674 експортних митних декларацій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього