Він визнав себе винним і має сплатити штраф.
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок у справі помічника народного депутата від «Народного фронту» Олександра Ксенжука Руслана Бурячковського. Текст вироку оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.Помічника нардепа в лютому цього року було затримано за підозрою у вчиненні злочину за статтею 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодекус України. У «Народному фронті», як тоді повідомляв сайт «Подробиці», це назвали провокацією.

Утім, як встановив суд, 1 лютого 2017 року засуджений, перебуваючи біля станції технічного обслуговування автомобілів у Хмельницькому на вулиці Трудовій, одержав 10 тисяч доларів США за вплив на прийняття позитивного рішення про надання земельної ділянки для приватного підприємця. За ці гроші він обіцяв підприємцю допомогти укласти договір оренди на 10 років на земельну ділянку на вулиці Степана Бандери, 76/1.

Тоді пану Бурячковському загрожувало позбавлення волі до 8 років. Та 30 березня між ним та прокурором було укладено угоду про визнання винуватості. Суд затвердив її та призначив покарання – штраф в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 гривень. Крім цього, помічник нардепа має сплатити ще понад 12,2 тисячі гривень за проведення експертиз.

Зауважимо, що цей вирок ще не набрав законної сили. Його можуть оскаржити до 27 травня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього