Понад 10 мільйонів гривень ЄСВ сплатили на нові рахунки теофіпольціПротягом двох місяців, відколи органи Міндоходів виконують функцію адміністрування єдиного соціального внеску, суб’єкти господарювання, зареєстровані у Теофіпольському відділенні Красилівської ОДПІ, сплатили на спец рахунки у Держказначействі 10 мільйонів 421,2 тисячі гривень єдиного соціального внеску.Понад 10 мільйонів гривень ЄСВ сплатили на нові рахунки теофіпольціПротягом двох місяців, відколи органи Міндоходів виконують функцію адміністрування єдиного соціального внеску, суб’єкти господарювання, зареєстровані у Теофіпольському відділенні Красилівської ОДПІ, сплатили на спец рахунки у Держказначействі 10 мільйонів 421,2 тисячі гривень єдиного соціального внеску.

Загалом на обліку у відділенні знаходиться 1226 платників єдиного соціального внеску, з яких 384 – юридичні особи та 842 – фізичні особи.

Примітно, що із 310-ти звітів по ЄСВ 279 звітів, або 90 відсотків від загальної кількості, підприємці району подали в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. Решта були подані на електронних носіях інформації.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього