Понад 12 тисяч гривень вдалося зібрати для Хмельницької обласної дитячої лікарні
Кияни Руслан і Валентина Бондаренко, а також їхня маленька донька Катерина, яка має невиліковний недуг муковісцидоз, учора взяли участь у грандіозному київському марафоні «Wizz Air City Marathon 2016». Родина Бондаренко бігла, аби привернути увагу до проблеми хмельницьких діток, які живуть з муковісцидозом.Понад 12 тисяч гривень вдалося зібрати для Хмельницької обласної дитячої лікарні
Кияни Руслан і Валентина Бондаренко, а також їхня маленька донька Катерина, яка має невиліковний недуг муковісцидоз, учора взяли участь у грандіозному київському марафоні «Wizz Air City Marathon 2016». Родина Бондаренко бігла, аби привернути увагу до проблеми хмельницьких діток, які живуть з муковісцидозом.
Активісти хмельницького благодійного фонду «Дихай вільно» ще кілька місяців тому розпочали збір коштів на купівлю апарату кисневий концентратор для відділення пульмонології Хмельницької обласної дитячої лікарні. Аби потрібну суму коштів, а це 12 700 гривень, було зібрано, згодом прийшли на допомогу і активісти всеукраїнського благодійного фонду «Відкриті долоні». Саме вони запропонували привернути уваги до проблеми хмельницьких діток, які живуть з муковісцидозом, взявши участь у київському марафоні, як фандрайзери. І справді задумка активістів увінчалася успіхом. Усю суму вдалося зібрати.
«Цей апарат приходить на порятунок дітям з рідкісним недугом – муковісцидоз, який поступово руйнує легені. У таких діток є періоди, коли вони не можуть самостійно дихати. Ось тоді на допомогу їм і приходить рятівний апарат, який допомагає наситити кров киснем, коли серце та легені із цим не справляються. Діти з таким недугом з Хмельниччини часто лікуються у відділенні пульмонології Хмельницької дитячої обласної лікарні. Але допоки можливість дихати концентрованим киснем є лише в реанімації, куди батьків не пускають. Це пригнічує дітей та заважає їх швидшому одужанню. Для того, щоб діти мали комфортні умови перебування у відділенні пульмонології та могли проходити курс лікування там, а не у реанімації, потрібно купити кисневий концентратор. Завдяки небайдужості людей, завдяки Руслану Бондаренко та його родині, які привернули увагу до проблем наших діток, такий апарат невдовзі з’явится і у відділенні пульмонології Хмельницької обласної дитячої лікарні», – каже «Подільська.інфо» голова БФ «Дихай вільно», хмельничанка Анастасія Ткачук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього