Понад 300 платників податків Хмельниччини уже працюють в «Електронному кабінеті»Персональне робоче місце у новому електронному сервісі «Електронний кабінет платника податків» протягом січня-лютого 2014 року облаштували більше трьохсот представників бізнесу Хмельниччини.Персональне робоче місце у новому електронному сервісі «Електронний кабінет платника податків» протягом січня-лютого 2014 року облаштували більше трьохсот представників бізнесу Хмельниччини.

Пожвавленим інтересом новітній сервіс Міндоходів користується у представників великого та малого бізнесу міст Хмельницького та Кам‘янця-Подільського, Красилівського, Ізяславського, Деражнянського і Ярмолинецього районів.

Серед різноманітних можливостей цього сервісу платники поки що здебільшого обирають «Формування і подання податкової звітності». З часом користувачі позитивно оцінять можливості дистанційно перевіряти розрахунки з бюджетом, прогнози щодо платежів до кінця поточного року та отримувати автоматичні нагадування про граничні терміни подання документів та сплати податків.

Сьгодні на теренах області податкову звітність засобами телекомунікаційного зв’язку надають 98 відсотків платників ПДВ, наближається до 90 відсотків звітність з єдиного соціального внеску.

«Нещодавно проведена нами зустріч з бізнесом у форматі круглого столу показала, що підприємницька спільнота схвально оцінює надання органами доходів і зборів високоякісних послуг, насамперед тим, які приділяють максимальну увагу впровадженню сучасних інформаційних технологій у свою діяльність. Це європейський тренд, який мінімізує вплив людського фактора, упереджує корупційні прояви», – коментує ситуацію керівник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього