Понад 50 країн світу поставляють товари на терени Хмельниччини
Протягом першого півріччя 2015 року бізнес-спільнота ввезла на територію Хмельниччини 90 тисяч тонн іноземної продукції на суму понад 2 мільярди гривень.Понад 50 країн світу поставляють товари на терени Хмельниччини
Протягом першого півріччя 2015 року бізнес-спільнота ввезла на територію Хмельниччини 90 тисяч тонн іноземної продукції на суму понад 2 мільярди гривень.
При цьому митне оформлення зарубіжних товарів принесло до казни понад 660 мільйонів гривень. Про це повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Однією з основних складових структури імпорту став синтетичний лінійний поліетилен. Для потреб вітчизняного виробництва зазначеної продукції було ввезено на суму майже 300 мільйонів гривень.
Також на терени Хмельниччини підприємці ввозили сільськогосподарську техніку та обладнання, запасні деталі до автомобілів, промислові товари тощо.
Загалом бізнес-спільнота області імпортує продукцію з понад 50 країн світу.
Основними постачальниками зарубіжних товарів є країни Євросоюзу та країни Азії. Найбільше у першому півріччі поточного року подоляни купували різноманітну продукцію бізнес-партнерів з сусідньої Польщі. Зокрема, імпорт польських товарів склав 599 мільйонів гривень, що становить 27 відсотків від вартості всього імпорту.
Так, польські бізнесмени здебільшого поставляли на Хмельниччину полімери етилену та запасні частини до автомобілів, прокат плоский, а також промислові товари та обладнання, сільськогосподарську техніку.
У Великобританії, Німеччині, Литві та Угорщині подоляни купували нафтопродукти. Різноманітні промислові товари та обладнання доставлено з Чехії, Румунії, Білорусі, Китаю.
Придбана у цьому році потужна сільськогосподарська техніка, ввезена з Бельгії, Польщі та Німеччини, Нідерландів, Словенії та Іспанії, допоможе аграріям Хмельниччини у вирощуванні та збиранні урожаю.
Загалом у першому півріччі 2015 року інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено 4063 митних декларацій у режимі «імпорт».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

Понад 50 країн світу поставляють товари на терени Хмельниччини
Протягом десяти місяців 2014 року підприємці Хмельниччини ввезли на терени краю 226 тисяч тонн іноземного краму на суму 4 мільйони 182 тисячі гривень

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього