У Полонному міліціонери затримали рецидивіста. 49-річний чоловік викрав з будинку місцевої мешканки тисячу доларів, а коли його затримали – вже встиг витратити 700 з них.

Попався на крадіжціУ Полонному міліціонери затримали рецидивіста. 49-річний чоловік викрав з будинку місцевої мешканки тисячу доларів, а коли його затримали – вже встиг витратити 700 з них.

Попався на крадіжці

– 49-річний мешканець району за своє життя уже 6 разів побував у місцях позбавлення волі. І все через бажання легкої наживи, – говорить речник управління МВС у Хмельницькій області Катерина Шуприган. – От і цього разу він дізнався від знайомих про пустуючий будинок, тож вирішив глянути, чи не знайде там чогось корисного для себе.
Схованка 43-річної господині у книжковій шафі стала легкою здобиччю для крадія. А його, у свою чергу, швидко вирахували міліціонери, тому що перевіряли тих, хто скоював подібні злочини.
Правоохоронцям зек пояснив, що краденими грішми розраховувався за розваги і їжу. «Красиве життя» коштуватиме злодію від трьох до шести років за гратами. До оголошення вироку його триматимуть під вартою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього