Поповнення у родині ведмедів Аліси та Тімки буде у День закоханих?Ведмедицю Алісу, яка живе у зоокутку парку імені Чекмана, ветеринари планують оглянути у День закоханих, 14 лютого. Тоді хмельничани і дізнаються, чи привела вона потомство, чи ні.Ведмедицю Алісу, яка живе у зоокутку парку імені Чекмана, ветеринари планують оглянути у День закоханих, 14 лютого. Тоді хмельничани і дізнаються, чи привела вона потомство, чи ні.

– Наразі невідомо, чи Аліса чекає потомство. На зиму ведмеді відкладають жирові запаси, тому визначити напевно, чи вона вагітна, неможливо, – каже головний інженер комунального підприємства «Парки та сквери міста Хмельницького» Павло Коза. – Великі ведмеді взимку сплять. Тімка ліг ще на початку грудня, а Аліса лягла вже коли похолодало наприкінці того ж місяця.

Попереднє потомство Аліси ведмежата Чук і Гек, яких ведмедиця народила у січні минулого року, знаходяться у теплому приміщенні зоокутка. Оскільки їм ще немає двох років і вони живуть окремо від мами, Чук і Гек не впали у сплячку.

Нагадаємо, Чук і Гек – це десяте поповнення у Аліси. Загалом, ведмедиця народила вісімнадцять медвежат. Попередніх братиків і сестричок продали до зоопарків та цирків.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього