200 курсантів зараховано на перший курс Національної академії державної прикордонної служби. У неспокійний час не побоялися вступити до лав Збройних сил і дівчата

Поповнення в лавах українських прикордонників200 курсантів зараховано на перший курс Національної академії державної прикордонної служби. У неспокійний час не побоялися вступити до лав Збройних сил і дівчата.
Олег родом з Київщини. Хлопець родини військових, тож після закінчення навчання у ліцеї вирішив продовжувати кар’єру захисника Батьківщини. Каже – Національну академію державної прикордонної служби обрав не випадково.
Цьогоріч лави курсантів прикордонної академії поповнили 200 курсантів, серед них 26 дівчат. 17-річна Леся одна з них. Каже, що рідні її вибір підтримали. Труднощів пов’язаних із навчанням та фізичними навантаженнями дівчина не боїться, адже готувалася давно та ретельно.

Вручення військових погонів для новобранців Державної академії прикордонної служби одна із найважливіших подій за весь період навчання. Протягом чотирьох років юнаки та дівчата набуватимуть знань, котрі знадобляться їм у службі.

Батьки курсантів, котрі прийшли на свято, схвильовані не менше за своїх дітей. Проте кожен тут впевнений: його син чи донька – справжній патріот України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього