Поранений під Іловайськом боєць батальйону «Донбас» раніше працював приватним підприємцем у Ярмолинцях
Профспілкові активісти Державної фіскальної служби Хмельниччини відвідали пораненого під Іловайськом бійця батальйону «Донбас» Олександра КовалевськогоПрофспілкові активісти Державної фіскальної служби Хмельниччини відвідали пораненого під Іловайськом бійця батальйону «Донбас» Олександра Ковалевського і щиро подякували йому за мужність та відвагу у боротьбі за незалежність та цілісність України.
Поранений під Іловайськом боєць батальйону «Донбас» раніше працював приватним підприємцем у Ярмолинцях
\”За годину нашої розмови ми переконалися, що саме такі українці-патріоти героїчно захищають країну від терористів та російських найманців, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні власного життя. При цьому дома не завжди знали, що їх батько зі зброєю у руках воював у самому пеклі АТО, або як його тепер називають, в «Іловайському котлі». І не просто проривався з оточення, а разом із бойовими побратимами героїчно боровся з ворогом, підбивши три російських танки Т-72. Це справжній подвиг. Простого молодого чоловіка з Ярмолинець, який до того, як піти фронт, мав цілком мирну професію – займався комп’ютерним бізнесом.\” – коментують активісти.

Олександр Ковалевський перед тим, як стати добровольцем, півроку був учасником подій на Майдані у Києві. Почуття справедливості, віра у торжество правди спонукали цього молодого чоловіка до активних дій. Пройшовши пекло війни на Сході, Олександр залишився таким же скромним і порядним. Отримавши важкі поранення у руку та груди, він не вимагає до себе особливого ставлення чи якихось преференцій, не вважає себе героєм, каже, що це звичайний вчинок звичайної людини, яка любить свою Батьківщину.

«Я пішов захищати Україну. А це поняття охоплює усе: сім’ю, дітей, мир і спокій. Якщо не зупинити зухвалого і підступного агресора, то він не забариться постукати у двері кожного з нас. Мої бойові побратими після поранення називають мене героєм. У мене ж болить душа за полеглих товаришів. Сподіваюсь своє життя вони віддали недаремно, і Україна, врешті-решт, стане вільною, незалежною, європейською країною. Кожен підприємець матиме гідні умови для праці, достойну зарплату і з почуттям гордості сплачуватиме податки», – поділився роздумами боєць батальйону «Донбас» Олександр Ковалевський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього