Поранений в Дебальцеве військовослужбовець з Кам’янеччини потребує допомоги!
Нещодавно в соціальних мережах з’явилося повідомлення про постраждалого в Дебальцеве бійця, котрий, потрапивши під арт-обстріл втратив руку і суттєво пошкодив ногу.Поранений в Дебальцеве військовослужбовець з Кам’янеччини потребує допомоги!
Нещодавно в соціальних мережах з’явилося повідомлення про постраждалого в Дебальцеве бійця, котрий, потрапивши під арт-обстріл втратив руку і суттєво пошкодив ногу. Все, що було відомо про нього – це коротка нотатка (з відомостями про походження з села Думанів Кам’янець-Подільського району), яку боєць написав, прийшови до тями після чисельних операцій.

Невідомим виявився Волошин Олег Михайлович, позивний – «Титан».

Мобілізували Олега 14 серпня 2014 року. З військомата був направлений на навчання у Львівську область на Яворівський полігон. Після вишколу був переведений на Миколаївський полігон, пізніше – в Херсонську область.

Олег Волошин став командиром установки ПЗРК і був направлений в Дебальеве для несення служби.

В Дебальцеве потрапив під арт-обстріл терористів і отримав важкі поранення. В результаті вибуху боєць втратив ліву руку і значно пошкдив ногу, втратив багато крові.

Гелікоптером його доправили до Дніпропетровська в лікарню ім. І. І. Мечникова, де бригада хірургів кілька годин боролася за життя героя. Шанси на порятунок були мізерні, однак лікарям вдалося врятувати його життя.

«Прооперировали тяжелораненого «Титана», который потерял руку. Стараемся спасти практически оторванную ногу. Сегодня провели уже четыре операции, более десятка перевязок», – відзначив на своїй сторінці у Фейсбук один із хірургів Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечникова Сергій Риженко.
Поранений в Дебальцеве військовослужбовець з Кам’янеччини потребує допомоги!
Прийшовши до тями, знаходячись на штучній вентиляції легень, Олег попросив ручку і листок паперу, де написав хто він і як його звати, адже поступав у лікарню без документів як невідомий:
«Волошин Олег Михайлович 1982 р. н., Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район. Одружений, дружину звати Марина, два сини – Андрій та Дмитро. Моя професія механізатор. Забув написати с. Думанів. Я вас усіх люблю!»

Наразі «Титан» знаходиться у вкрай важкому стані та потребує нашої допомоги.

Номер картки дружини бійця: «ПриватБанк» 5168757262479530 Волошина Марина Миколаївна.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього