Пораненому бійцю з Кам’янця потрібна допомога
Командир 2-ї Окремої Тактичної групи ДУК ПС Олександр Попов з пораненнями перебуває в Дніпровській лікарні ім.Мечнікова.Пораненому бійцю з Кам’янця потрібна допомога
Командир 2-ї Окремої Тактичної групи ДУК ПС Олександр Попов з пораненнями перебуває в Дніпровській лікарні ім.Мечнікова.

Олександр цьогоріч отримав вже друге поранення і потребує допомоги, повідомляє Вечірнй Кам’янець з посиланням на сторінку у Фейсбук побратимів добровольця.

\”Незважаючи на те, що він не вилікувався після попереднього, яке отримав у січні під час проведення розвідувальної операції, і ще відчував болі, він якомога швидше повернувся до своїх хлопців,\” – йдеться в дописі.

\”Попереду складний, довгий процес лікування і ми просимо допомогти побратиму одужати і скоріше повернутись додому, адже там на нього чекає старенька сліпа бабуся, яка знову нічого не буде знати про його поранення аж до його повернення, – пишуть члени ПС і просять про допомогу. – Будемо вдячні за будь який внесок. Хто не має можливості допомогти грошима, помоліться за його зцілення\”.

Земляки звертаються також до бійця: \”Друже Командире, ти знаєш, що тебе не нагородять орденами і медалями, ти не отримаєш статус учасника бойових дій, не буде навіть інформації про тебе в оперативних зведеннях Штабу АТО, але, за допомогою усіх небайдужих українців ти одужаєш, і ми разом зробимо цей світ кращим. Тримайся, Брате!\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього