Порошенко оголосив про зміну тактики АТО на Донбасі
Президент Петро Порошенко в понеділок на засіданні з силовиками заявив, що проти українських бійців на сході України діють російські офіцери. «За останні три дні проти ВСУ було застосовано нову російську систему залпового вогню», – цитує президента його прес-служба.Порошенко оголосив про зміну тактики АТО на Донбасі
Президент Петро Порошенко в понеділок на засіданні з силовиками заявив, що проти українських бійців на сході України діють російські офіцери. «За останні три дні проти ВСУ було застосовано нову російську систему залпового вогню», – цитує президента його прес-служба.
Глава держави також заявив про необхідність деяких змін у тактиці, які б «дозволили звузити зону проведення АТО, посилити захист кордонів і зробити все для того, щоб забезпечити захист мирного населення».
Президент підкреслив відповідальність військових за відновлення мирного життя в звільнених містах. У зв\’язку з цим глава держави звернув увагу начальника Генштабу і главу МВС на те, що населені пункти, які звільняються від терористів, повинні негайно отримувати цивільну владу, яка здатна піклуватися про населення, відновлювати інфраструктуру, налагоджувати мирне життя, забезпечувати соціальні виплати: «Головне , що зараз потрібно люди, – це безпека ».
Порошенко також проанонсував проведення засідання РНБО з цього питання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього