«Порошенківець» Віталій Мовчан проти влади революціонерів
Віталій Мовчан, який балотувався до Верховної Ради України від «Блоку Петра Порошенка» у Хмельницькому, нещодавно поділився на своїй сторінці у «Фейсбуку» роздумами про те, що жодному революціонеру не можна довіряти владу«Порошенківець» Віталій Мовчан проти влади революціонерів
Віталій Мовчан, який балотувався до Верховної Ради України від «Блоку Петра Порошенка» у Хмельницькому, нещодавно поділився на своїй сторінці у «Фейсбуку» роздумами про те, що жодному революціонеру не можна довіряти владу.

«Революціонери знають, як влаштовувати диверсії, вони уміють руйнувати, саботувати, знищувати, але вони не уміють створювати. Їх потрібно поважати, давати їм медалі – але не владу. Потрібно знайти людей, які уміють створювати, але це будуть ті люди, які не приймали участі в революції. Усі революції, відомі історії, не були успішними з однієї простої причини. Ті, хто зробив революцію, володіють одними якостями, а ті, хто можуть будувати нову країну, створювати націю і виховувати в громадянах відповідальність, повинні володіти зовсім іншими якостями. Це зовсім інші люди, вони не беруть участь в руйнуванні, знищенні, вбивствах. Але через революціонерів вони не можуть прийти до влади. Влада потрапляє в руки тих, хто бився. Тому кожна революція приречена на поразку від самого початку», – ділиться Віталій Мовчан.

Нагадаємо, що сьогодні при владі у Хмельницькій області знаходиться більшість тих, хто приймав участь у Революції Гідності. Після перемоги Євромайдану посади в обласній та районних адміністраціях, в обласній та багатьох районних радах дісталися революціонерам. А першими особами області – виконувачем обов’язки губернатора та головою обласної ради – є «свободівці». Нагадаємо, що ВО «Свобода» неодноразово зауважувала, що саме вона «зробила Революцію Гідності».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього