Порушення процесу голосовування фіксують спостерігачі від «Народного Фронту» на Хмельниччині
Зафіксовані порушення виборчого законодавства на кількох дільницях у 187 та 193 виборчих округах. Про це повідомляють офіційні спостерігачі від політичної партії «Народний Фронт». Стосовно цих фактів складено акти.Порушення процесу голосовування фіксують спостерігачі від «Народного Фронту» на Хмельниччині
Зафіксовані порушення виборчого законодавства на кількох дільницях у 187 та 193 виборчих округах. Про це повідомляють офіційні спостерігачі від політичної партії «Народний Фронт». Стосовно цих фактів складено акти.
Перші повідомлення з виборчих дільниць на Хмельниччині надходять до Хмельницького регіонального виборчого штабу політичної партії «Народний Фронт».
На двох дільницях по 187 виборчому окрузі у м. Хмельницькому голосування розпочалося із запізненням.
Крім цього, зафіксовано кілька порушень виборчого законодавста на 193 виборчому окрузі (м. Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський район). Зокрема, голова однієї з ДВК після відкриття сейфу та перерахунку виборчих бюлетнів не оголосив їх кількість, чим порушив вимоги ч. 6 ст. 84 ЗУ \”Про вибори народних депутатів України\”. На цій же виборчій дільниці зафіксовано порушення таємниці голосування. У кабіні для голосування знаходилось двоє осіб, що суперечить вимогам ч. 5, ст. 85 ЗУ \”Про вибори народних депутатів України\”.
Стосовно цих фактів складено акти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього