У 191 виборчому окрузі на кількох виборчих дільницях (ДВК № 680966 с. Адампіль, смт. Стара Синява, 680687 смт. Летичів) розміщено передвиборну агітацію кандидата Віктора Бондаря в приміщенях ДВК. Про це повідомляють спостерігачі від політичної партії «Народний Фронт». Такі факти є порушенням ч. 14 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України». За даними фактами складено акти про правопорушення
Порушення виборчого процесу на Хмельниччина: на дільницях знаходять агітаційні плакати кандидатів, видають бюлетені без печаткиПорушення виборчого процесу на Хмельниччина: на дільницях знаходять агітаційні плакати кандидатів, видають бюлетені без печатки

У 191 виборчому окрузі на кількох виборчих дільницях (ДВК № 680966 с. Адампіль, смт. Стара Синява, 680687 смт. Летичів) розміщено передвиборну агітацію кандидата Віктора Бондаря в приміщенях ДВК. Про це повідомляють спостерігачі від політичної партії «Народний Фронт». Такі факти є порушенням ч. 14 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України». За даними фактами складено акти про правопорушення.

Крім цього, у виборчому окрузі №187 (м. Хмельницький) на ДВК 681492 (м. Хмельницький) один із членів комісії видавав виборчі бюлетені та працював із списком виборців одночасно, чим порушив ч 7. 8. ст. 84, ч.3 ст. 85 Закону України «Про вибори народних депутатів України». Про це повідомляють спостерігачі від політичної партії «Народний Фронт». За даними фактом складено акти про правопорушення.

У виборчому окрузі №193 на ДВК 681353 (м. Кам’янець-Подільський) видано бюлетень без печатки. Дане порушення зафіксували спостерігачі від політичної партії «Народний Фронт». За даними фактом складено акт про правопорушення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього