Посадові особи Хмельниччини, зловживаючи службовим становищем, привласнили чималеньку суму
Організована злочинна група у складі трьох посадових осіб акціонерної компанії шляхом зловживання службовим становищем привласнила чималеньку суму, але працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області вивели зловмисників «на чисту воду», і незабаром вони постануть перед судомПосадові особи Хмельниччини, зловживаючи службовим становищем, привласнили чималеньку суму
Організована злочинна група у складі трьох посадових осіб акціонерної компанії шляхом зловживання службовим становищем привласнила чималеньку суму, але працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області вивели зловмисників «на чисту воду», і незабаром вони постануть перед судом.
За матеріалами управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області прокуратурою області до суду направлено обвинувальний акт щодо організованої групи у складі трьох посадових осіб Хмельницької філії національної акціонерної компанії, які разом з іншими цивільними особами підозрюються у скоєнні цілого ряду правопорушень.
Зокрема, підозрюваним інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 «Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією», ч. 5 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», ч. 2 ст. 205 «Фіктивне підприємництво», ч. 2 ст. 366 «Службове підроблення» та ще цілого ряду статей Кримінального кодексу України, повідомляють на сайті СЗГ УМВС України.
У ході проведення досудового розслідування встановлено, що члени ОЗГ, з метою заволодіння державним майном та коштами акціонерної компанії, без укладання належних договорів та відсутності необхідності в отриманні певних послуг, неодноразово видавали з каси підприємства готівкові кошти за нібито надані послуги. Оскільки акціонерна компанія працювала на сільськогосподарському ринку, то послуги, в основному, стосувалися доставки, підготовки до транспортування та навантажувально-розвантажувальних робіт сільськогосподарської техніки.
Своїми умисними діями фігуранти злочинних дій завдали державі збитків у розмірі 2 мільйони 765 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього