Пошкоджене майно Хмельницької ОДА відшкодують за рахунок фінансових пожертв на потреби місцевого МайдануМайно Хмельницької облдержадміністрації, яке зазнало шкоди 24 січня під час захоплення приміщення мітингувальниками, буде відновлене за рахунок фінансових пожертв на потреби місцевого Майдану.Майно Хмельницької облдержадміністрації, яке зазнало шкоди 24 січня під час захоплення приміщення мітингувальниками, буде відновлене за рахунок фінансових пожертв на потреби місцевого Майдану.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив народний депутат України від ВО “Свобода” і голова виконкому Хмельницької обласної Народної Ради Ігор Сабій.

“Ми запитали дозволу громади, чи вони не проти, щоб за певну суму пожертв, які надходить на потреби місцевого Майдану, відремонтувати пошкоджене майно облдержадміністрації. Люди одноголосно проголосувати за це. На підставі відповідного акту від обласної влади Майдан готовий компенсувати заподіяні збитки”, – зазначив він.

Як відомо, 24 січня мітингувальники захопили будівлю Хмельницької облдержадміністрації. Під час штурму було розбите скло дверей у коридорах, поламані картини та окремі перила в ОДА.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього