Пошта для хмельничан стала дорожчою
З 1 травня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку. Зміни, зокрема, торкнуться вартості пересилання непріоритетної письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України.Пошта для хмельничан стала дорожчою
З 1 травня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку. Зміни, зокрема, торкнуться вартості пересилання непріоритетної письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України.
Відповідне рішення прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв\’язку та інформатизації, 7 квітня та зареєстроване в Міністерстві юстиції 23 квітня.

У середньому тарифи на пересилання простої та рекомендованої письмової кореспонденції без оголошеної цінності зростуть на 19,5%. Діючі тарифи національного оператора поштового зв’язку на пересилання письмової кореспонденції в межах України не змінювалися з 2012 року, на посилки без оголошеної цінності – з 2013 р.

За новими тарифами вартість листа масою до 20 г становитиме 2,40 грн без ПДВ. Відправити посилку масою 1 кг без оголошеної цінності в межах України коштуватиме тепер 9,60 грн без ПДВ.

«Підвищення тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку для більшості українців не буде особливо відчутним, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Загалом відправити листа коштуватиме всього на 40 коп. більше. Наші листоноші та оператори виконують дуже важливу функцію, але їх середньомісячна заробітна плата є досить низькою. Тому зміна тарифів дасть можливість її дещо підвищити та забезпечити кращі умови праці».

Укрпошта – це соціально спрямоване підприємство, основна місія якого – надання якісних поштових послуг за доступними цінами. Водночас суттєве зростання цін на паливно-мастильні матеріали, тарифів на електроенергію, ставок орендної плати тощо, які є складовою формування собівартості послуг, вимагає приведення тарифів до рівня економічно обґрунтованих. Крім того, для забезпечення виконання соціальних функцій Укрпошта має утримувати розгалужену мережу в близько 12 тис. поштових відділень, майже 9 тис. з яких знаходяться в сільській місцевості.

Встановлення нових тарифів дасть змогу забезпечити стабільну роботу національного оператора поштового зв’язку та зберегти доступ населення до поштових послуг в сільській місцевості.

Детальніше ознайомитися з тарифами на універсальні послуги поштового зв\’язку можна на у розділі \”Послуги та тарифи\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього