Залізничний вокзал Хмельницького, пасажирські потяги та пасажири знаходяться під пильним оком міліції. Рейди на залізничному вокзалі правоохоронці проводять разом із самообороною

Пошук людей, причетних до сепаратизму, на залізниці триваєПошук людей, причетних до сепаратизму, на залізниці триває

Залізничний вокзал Хмельницького, пасажирські потяги та пасажири знаходяться під пильним оком міліції. Рейди на залізничному вокзалі правоохоронці проводять разом із самообороною.

Транспортна міліція проводить перевірку, пасажирських потягів та громадян, які курсують із східних регіонів держави. Правоохоронці шукають зброю, вибухові засоби, заборонені предмети у пасажирів для того щоб, запобігти переміщення проросійських найманців по території України.

Разом із нарядами правоохоронців патрулюює і самооборона. Яка запевняє, що діє виключно в рамках закону. Перевірка документів та речей у пасажирів відбувається в присутності міліціонерата за згодою людей.
Перевірка документів, особистих речей подорожуючих займає декілька хвилин, в більшості випадків люди ставляться до цього позитивно. Розуміють, що все для безпеки країни.

Заробітчанин Василь їде з Москви додому, каже, що не проти перевірки документів та пошуку заборонених предметів, вважає, що заради збереження цілісності держави такі заходи необхідні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього