Посланці від "Баті"
Сергій та Іван щойно з Донеччини. Там вони захищають Вітчизну у складі 3-го окремого танкового батальйону, котрий очолює перший заступник міського голови Нетішина Петро Павлович Скиба.Посланці від "Баті"
Сергій та Іван щойно з Донеччини. Там вони захищають Вітчизну у складі 3-го окремого танкового батальйону, котрий очолює перший заступник міського голови Нетішина Петро Павлович Скиба.
Хлопці навідалися до рідного краю буквально на кілька діб – аби подякувати нетішинцям та славутчанам за поміч, за підтримання бойового духу та знову запастися, всім, що Бог послав та добрі люди вділили…
У неблизьку Донеччину водії від \”Баті\” (так поважно вони називають Скибу-командира, Скибу-господаря) відправилися на \”новоспеченій\” переоблаштованій автівці, подарованій сімейством пані Супрунюк, з маскувальними сітками у салоні, продуктами харчування, одягом та зі спеціальними душевними посланнями для самого Петра Павловича.
Небагатослівні ці хлопці були під час зустрічі з газетярами й тележурналістами, хіба окреме \”спасибі\” від них перепало господиням за справжній борщ, якого вдалося скуштувати в нетішинських околицях, і, жартуючи, пообіцяли довезти трохи борщової заправки до своїх.
\”Не переживайте – все добре і перемога буде за нами\” – стверджує Іван. Для волонтерів від таких, як він, особлива подяка, адже, за його ж словами, \”70 відсотків не відчувають, що в Україні війна\”. І як не погодитись, що Скиба і його танковий батальйон – та камінна стіна, яка відгороджує та береже нас від куль, вибухів, руйнувань, смертей…
Відвідати дружину та дітей, обійняти наречену та найдорожчих людей – це так багато значить. Сьогодні поталанило двом посланцям від \”Баті\”. Вони ж, у свою чергу, теж повертаються не з порожніми руками до командира… везуть добрі щирі звістки, найважливіша з яких – що тут у нього надійний тил. До речі, працівники виконавчого комітету вкотре безпосередньо долучилися до збору коштів та вкрай необхідних речей для своїх, що на передовій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього