Посланці від \”Баті\”

Посланці від "Баті"
Сергій та Іван щойно з Донеччини. Там вони захищають Вітчизну у складі 3-го окремого танкового батальйону, котрий очолює перший заступник міського голови Нетішина Петро Павлович Скиба.Посланці від "Баті"
Сергій та Іван щойно з Донеччини. Там вони захищають Вітчизну у складі 3-го окремого танкового батальйону, котрий очолює перший заступник міського голови Нетішина Петро Павлович Скиба.
Хлопці навідалися до рідного краю буквально на кілька діб – аби подякувати нетішинцям та славутчанам за поміч, за підтримання бойового духу та знову запастися, всім, що Бог послав та добрі люди вділили…
У неблизьку Донеччину водії від \”Баті\” (так поважно вони називають Скибу-командира, Скибу-господаря) відправилися на \”новоспеченій\” переоблаштованій автівці, подарованій сімейством пані Супрунюк, з маскувальними сітками у салоні, продуктами харчування, одягом та зі спеціальними душевними посланнями для самого Петра Павловича.
Небагатослівні ці хлопці були під час зустрічі з газетярами й тележурналістами, хіба окреме \”спасибі\” від них перепало господиням за справжній борщ, якого вдалося скуштувати в нетішинських околицях, і, жартуючи, пообіцяли довезти трохи борщової заправки до своїх.
\”Не переживайте – все добре і перемога буде за нами\” – стверджує Іван. Для волонтерів від таких, як він, особлива подяка, адже, за його ж словами, \”70 відсотків не відчувають, що в Україні війна\”. І як не погодитись, що Скиба і його танковий батальйон – та камінна стіна, яка відгороджує та береже нас від куль, вибухів, руйнувань, смертей…
Відвідати дружину та дітей, обійняти наречену та найдорожчих людей – це так багато значить. Сьогодні поталанило двом посланцям від \”Баті\”. Вони ж, у свою чергу, теж повертаються не з порожніми руками до командира… везуть добрі щирі звістки, найважливіша з яких – що тут у нього надійний тил. До речі, працівники виконавчого комітету вкотре безпосередньо долучилися до збору коштів та вкрай необхідних речей для своїх, що на передовій.

Залишити відповідь