Посол Угорщини відвідав Кам'янець-Подільський
Кам’янець- Подільський вже не один рік поспіль позиціонує себе як місто, відкрите до нових партнерських міжнародних зв’язків та активно співпрацює з містами-партнерами різних країн світу.Посол Угорщини відвідав Кам'янець-Подільський
Кам’янець- Подільський вже не один рік поспіль позиціонує себе як місто, відкрите до нових партнерських міжнародних зв’язків та активно співпрацює з містами-партнерами різних країн світу.

Неодноразово Квітку на камені відвідували представники іноземних делегацій, які зацікавлені в розвитку партнерства. Історичною датою стало і дев’яте квітня: до Кам’янця-Подільського з офіційним візитом завітали нещодавно призначений Посол Угорщини в Україні доктор Ерно Кешкень та консул, радник другого класу Угорської Республіки в Україні Антал Суромі.

Якщо консул уже приїжджав до нашого міста, то візит Посла Угорської Республіки – перший за роки Незалежності.

Привітав гостей та передав найщиріші вітання від міського голови Михайла Сімашкевича, який перебуває з робочою поїздкою в Норвегії, заступник мера Василь Сукач. На початку зустрічі з представники міськради, радником міського голови з міжнародних зв’язків Андрієм Мінчуком та журналістами Ерно Кешкень переглянув відеоролик про Кам’янець та презентацію, яка розкрила коротко його історію та сьогодення.

\”Вітаю вас, що ви проживаєте в надзвичайно прекрасному місті. Поки що я бачив небагато, але вже коли їхав автомобілем переконався, що це унікальний куточок України” – зазначив Посол.

Прокоментував він і мету свого візиту: \”Я нещодавно призначений на цю посаду, тому роблю перший свій візит до вашого регіону. Будучи за фахом істориком, знайомий з минулим Кам’янця, тому мій приїзд сюди не випадковий. Наше з вами спільне завдання – налагодження контактів та розвиток торгівельно-економічних зв’язків ”.

Посол висловив свою позицію щодо необхідності якнайшвидшого врегулювання ситуації в України завдяки перемовинам з Росією дипломатичним шляхом.
Після офіційної зустрічі Ерно Кешкень відвідав братські могили жертв фашизму, де угорська сторона має на меті встановити меморіал пам’яті у зв’язку з розстрілами, які відбувалися в серпні 1941 року та оглянув місто.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього