Поспілкуватись з мером Кам'янця - Подільського можна через соцмережи
Сьогодні вже багато посадових осіб в Україні мають свої аккаунти у соцмережах. Не виключенням став і міський голова Кам\’янця – Подільського. Але, виявляється, то не просто данина моді, – з цього може вийти шось корисне.Поспілкуватись з мером Кам'янця - Подільського можна через соцмережи
Сьогодні вже багато посадових осіб в Україні мають свої аккаунти у соцмережах. Не виключенням став і міський голова Кам\’янця – Подільського. Але, виявляється, то не просто данина моді, – з цього може вийти шось корисне.

До міського голови Михайла Сімашкевича через соціальні мережі звернулася кам’янчанка з проханням на селищі Жовтневе біля приміщення дитячого відділення встановити лавки.

\”Доброго дня, Михайле Євстафійовичу. Знаю як багато гарних справ Ви робите для міста, хочу попрохати ще про одну. Щодня я відвідую свого онука у дитячому відділенні на Жовтневому і, на жаль, там немає жодної лавочки, де можна присісти з дитиною на свіжому повітрі. Тому прошу встановити декілька лавок для зручності мам з маленькими дітьми. Наперед вдячна,\” – написала жінка.

\”Я виїхав на місце, і насправді мамам з дітьми немає де присісти, щоб відпочити. Уже скільки років тут збудована лікарня, але чомусь питання лавок не було продумане. Тому дав доручення, щоб наступного тижня їх встановили на цій території,\” – коментує мер Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього