Потужний старт на перших виборах на Хмельниччині
«Стабільність та системна робота, ось, що є запорукою нашої роботи та результату на місцях. Найголовніше для нас – це тримати тісний зв\’язок із громадами, адже депутат – це в першу чергу слуга народу і він має жити проблемами людей та допомагати їх вирішенню» – зазначив Сергій Лабазюк.Потужний старт на перших виборах на Хмельниччині
Близько 300 – саме така кількість партій з’явилася на початку місцевих виборів 2015, і ця цифра не всеукраїнська – це лише у Хмельницькій області.
Однією із таких є політична партія «Поруч», лідером, якої є народний депутат України Сергій Лабазюк. Не дивлячись на те, що партії лише декілька місяців, її, серед інших вирізняло одне – вже є результати роботи. Члени політичної партії «Поруч» за останніх декілька місяців разом із громадою досягли маси результатів своєї діяльності.
Її лідер вже понад 4 роки веде тісну співпрацю із представниками усіх галузей вирішуючи їх нагальні проблеми, а це: медики та освітяни, місцеве самоврядування та соціальна сфера, і звичайно військові із зони АТО. Про результати цієї системної роботи жителі області знають не із телеекранів телевізорів чи інших ЗМІ, вони бачать це на власні очі, і знають що така робота продовжиться і після виборів. Адже Політична Партія «Поруч» – це системна робота перевірена часом.
Саме постійний діалог із громадою, вирішення проблематичних питань та робота усієї команди – дало свої результати. Політична партія «Поруч», вже на своїх перших виборах потужно зайшла до місцевих рад, створивши там більшість. Так у Волоському районі, у підсумку виборів, до райради зайшло 17 депутатів, у міську раду – 15. У Хмельницькій райраді на сьогодні 10 депутатів. У обласному центрі ця партія також впевнено подолала 5 % бар’єр. Усього, за підсумками виборчого процесу, у ради від цієї політичної партії пройшов 41 депутат.
«Стабільність та системна робота, ось, що є запорукою нашої роботи та результату на місцях. Найголовніше для нас – це тримати тісний зв\’язок із громадами, адже депутат – це в першу чергу слуга народу і він має жити проблемами людей та допомагати їх вирішенню» – зазначив Сергій Лабазюк.
Депутати, котрі увійшли до лав партії – це місцеві жителі, які живуть чи працюють у себе на округах. Усі вони є активними, ініціативними та вже досягли певних висот у своєму житті. Ці люди знають, як можна покращити життя району та кожного населеного пункту в ньому.
«Я ще перед виборами ставив завдання, ще тоді кандидатам, йти до людей, обійти кожне подвір’я, та найголовніше допомагати вирішувати проблемні питання нашого населення. Саме так, лише спільними зусиллями, ми зможемо допомогти району», – додав Сергій Лабазюк.
Така робота триватиме і після виборів, кожен депутат від цієї партії має звітувати перед своїми виборцями про пророблену ним роботу і виконані, поставлені громадами, завдання. Так, як це системно робить лідер партії, народний депутат України Сергій Лабазюк.
«Вибори це не кінець, це лише початок роботи. У нашому районі, ми зробили хороший старт, буде і хороше продовження», – сказав Сергій Лабазюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього