Повернули віру в людяність, подарували надію на мир
Сльози на очах Галини Теребей із Ямполя Білогірського району не висихають і досі. Адже повірити в те, що ще трохи більше року тому вона та її родина мала усе, що потрібно було для щастя, а вже за мить не стало нічого – просто не можливо.Повернули віру в людяність, подарували надію на мир
Сльози на очах Галини Теребей із Ямполя Білогірського району не висихають і досі. Адже повірити в те, що ще трохи більше року тому вона та її родина мала усе, що потрібно було для щастя, а вже за мить не стало нічого – просто не можливо.
«Приїхали ми з Єнакієво Луганської області , тікали під пулями по бомбосховищам. Там залишили все і квартиру і все, що у нас було. В нас не було ні речей зимових, нічого. Все давали люди тут навіть одяг. Мусіли купити квартиру, а вона зовсім розвалена, жити в ній не можливо. Вже кредитів набрали, аби до ладу довести», – крізь сльози ділиться Галина Іванівна.
Вже більше року минуло з пані Галина разом з дочкою та онуками повернулась на рідну Білогірщину. Заощаджень ледве вистачило аби придбати нове помешкання, а от зробити його придатним для життя не просто. Почула та й не одноразово бачила небайдужість до чужих проблем та горя представників організації «За конкретні справи», представляє яку у Білогір’ї народний депутат України Андрій Шинькович.
«Здавалось, що допомоги вже нема звідки чекати, аж раптом автівка на подвір’ї з усім необхідним. І вхідні двері, і покриття на підлогу та стіни і навіть газова плита – щастю просто немає меж. Звичайно важко усвідомити, що все це в мене було, важко й розпочати життя з самого початку. Та такі люди які зустрілись нам у партії «За конкретні справи» – це промінь надії на те, що в нас все вийде, а Україна має дійсно майбутнє, яке змінить життя кожного українця», – сповнена емоцій ділиться Галина Теребей.
Це вже далеко не вперше до приймалень організації «За конкретні справи» звертаються люди, які отримали статус переселенців, а залишатися осторонь людської біди – не в правилах її представників.
«Наша політична партія «За конкретні справи», лідер якої народний депутат України Олександр Герега, прийшла на Хмельниччину працювати на благо наших подолян. І за три роки роботи ми зуміли своїми конкретними справами повернути людям віру в добро, виправдати їхню довіру. Сьогодні через ті страшні події на сході нашої держави тисячі людей залишились без даху над головою тож ми не повинні залишатися осторонь цього. Успіх нашої держави полягає в єдності. Впевнений, що ми зуміємо повернути мир в нашу державу мир, а українцям гідний рівень життя», – розповів народний депутат України, співголова політичної партії «За конкретні справи» Андрій Шинькович.
Сьогодні команда політичної партії «За конкретні справи» не лише піклується про тих, хто приїхав на Хмельниччину аби жити в рідній Україні. А щоденна співпраця з волонтерами дає можливість постійно надавати усе необхідне тим, хто ризикуючи собою докладають максимум зусиль аби повернути в нашу державу мир.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього