Повторний вердикт "сліпої феміди" для Червонюка
Справу Дмитра Червонюка, сина депутата Хмельницької обласної ради, який півтора роки тому збив на смерть 26-річного Олега Крушельницького, касаційний суд повернув на повторний розгляд.Повторний вердикт "сліпої феміди" для Червонюка
Справу Дмитра Червонюка, сина депутата Хмельницької обласної ради, який півтора роки тому збив на смерть 26-річного Олега Крушельницького, касаційний суд повернув на повторний розгляд. Таким чином вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ частково задовольнив касаційні скарги родини Крушельницьких та прокуратури Хмельницької області, які просили у феміди про повторний розгляд справи в апеляційному судді. Бо вважають рішення апеляційного суду Хмельницької області про трирічну заборону сідати за кермо водію, що на смерть збив пішохода, надто м’яким.

Недостатньо жорстким, на переконання заявників, було і рішення Хмельницького апеляційного суду щодо Червонюка- молодшого, відповідно до якого покарання у 5 років за гратами відразу ж було нівельоване амністією. Аргументи касаційний суд визнав вагомими, тому прохання підтримав та відправив справу на повторний розгляд.

Водночас касаційну скаргу подала і сторона засудженого, яка не визнає вини Дмитра Червонюка і просить у суду повного виправдання.

Чи буде повторний вердикт \”сліпої феміди\” неупередженим, а чи знову на її шальках вага впливового батька пересилить ціну людського життя покаже вирок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього