Чи отримає аварійна Корчицька загальноосвітня школа нове приміщення, яке не можуть добудувати вже 26 років? Щоб довести справу до кінця потрібно не багато не мало – більше 20 мільйонів гривень, проте у місцева влада пообіцяла: гроші таки будуть.

Аварійна  будівля Корчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у котрій навчається 103 учні, розташована у старих непристосованих приміщеннях. Цілком зрозуміло, що не можна навчати дітей у таких умовах, але що ж робити, якщо нову школу так і не встигли побудувати?
Школа-довгобуд, що стоїть незавершеною поруч із діючим освітнім закладом ось уже 26 років, не отримує фінансування з 2007 року. Через складну фінансову ситуацію в країні кошти на будівництво не виділяються.

Щоб довести справу до кінця потрібно небагато-немало – більше 20 мільйонів гривень. Але будемо сподіватися, що крига таки скресла, адже у обласній раді нещодавно дали доручення відповідним структурам, зокрема Шепетівській районній раді та відділу освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації, щодо термінової підготовки проектно-кошторисної документації, інших документів з метою завершення будівництва нового корпусу Корчинецької загальноосвітньої школи.

Актуально

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього