Мова піде про житлово-будівельний кооператив для будівицтва “дешевого” житла для бюджетників. Таку ідею пан міський озвучив ще у квітні 2016 року.

Ідея мабуть і непогана, і ії треба реалізовувати, і Самооборона буде тільки “ЗА”, але…. завжди є але, про що міський голова промовчав….!
Наразі ця земельна ділянка 3 Га перебуває ПІД ЗАБОРОНОЮ ВЧИНЕННЯ БУДЬ_ЯКИХ ДІЙ або приймання будь-яких рішеннь, пов’язані з передачею для третіх осіб у власність, користування земельної ділянки  та укладання з третіми особами будь-яких господарськіх договорів про передачу у власність, користування земельної ділянки.

Отже на сьогодняшній день незрозуміло яким чином міський голова Нетішина, окрім “будівельних” постів у фейсбуці та виступів на телебаченні,   збирається щось будувати на пляжі всупереч ЗАБОРОНІ СУДУ, яка діє і   досі !

Чому завжди саму кращу ідею………?

Далі розповімо про все докладніше.

suprunyuk-pro-kooperativ2Міська влада вирішила подбати про працівників бюджетної сфери міста, для яких бажання мати власне житло або покращити житлові умови – неймовірна життєва необхідність. У який спосіб? Створюється житлово-будівельний кооператив, що дозволить здешевити вартість квадратного метра житла. Земельна ділянка для зведення ряду житлових будинків знайдена: вздовж дороги при вул. Варшавській у районі міського пляжу. Як запевняє Олександр Супрунюк, вона буде виділена на намічені цілі безкоштовно і її цілком достатньо для будівництва приблизно шести чотириповерхових будинків з мансардою.”-йшлося згодом на сайті міської ради

Цікаво що спочатку ідея кооперативу стосувалася лише освітян. Воно і не дивно , що бувший освітянин бажає зберегти та приумножити свій електорат. Було проведено декілька зборів з освітянами, де їм розповіли про цю ідею.

Але після публікацій міського голови у Фейсбуці та гарячих коментарів під постами громадських активістів, думка про виключну роль освітян в будівельному кооперативі змінилася, і на слідуючі збори були вже запрошені медикі, а згодом і всі бюджетники міста.

Так громадські активісти Юрій Камозін, Сергій Волков слушно зауважили, що до цього кооперативу треба також приєднати медиків, працівників комунальних підприємств та закладів, молоді сім`ї, працівників виконавчої влади, викладачів ПТУ та працівників ХАЕС, які є основними платниками податків в місті.

suprunyuk-pro-kooperativ4suprunyuk-pro-kooperativ5
А пан Василь Артем`єв слушно зауважив, що справедливо б було приймати в члени кооперативу не тільки працівників бюджетної сфери, а й тих хто наповнює той самий бюджет – підприємці, працівники ХАЕС та ін.

Нетішинська Самооборона

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення