11 листопада, працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано головного інспектора будівельного нагляду Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області.

Як виявилось вказаний посадовець вимагав та отримав від одного із підприємців області у службовому кабінеті неправомірну вигоду у сумі  1 тисячі доларів США, за погодження дозволу на початок будівництва фермерських приміщень.

 Як повідомляє “Вечірній Кам’янець”.

Сьогодні, 15 листопада мало відбутися перше судове засідання по справі даного посадовця.

Однак,  сьогодні йому стало погано та зі слів його сина вони викликали швидку допомогу, якою хотіли доправити батька до міста Хмельницький для лікування.

«У нього хворе серце, а останні події у його житті підкосили його здоров’я» – зазначив син Ігор Володимирович.

На наше запитання, що це за події, син розповів : «Нещодавно батька звинуватили  у кримінальному  правопорушенні за статтею 368 ККУ (прим.ред – одержання хабара). Однак сьогодні біля кінотеатру «Сінема», в той час як швидка рухалась в напрямку Хмельницького, її заблокували два автомобілі та змусили водія швидкої змінити напрямок руху. Таким чином швидка опинилася під стінами міськрайсуду, що по вулиці Драй Хмари. » – розповів син Ігор.

Приїхавши на місце події ми побачили, як карета швидкої заблокована двома автомобілями.

Медики розповіли, що чоловік, який  знаходиться у швидкій в нетранспортабельному стані та сам пересуватися неможе.

Адвокат чиновника стверджував, що його підзахисному потрібна термінова медична допомога та нів’якому разі він не може бути присутнім зараз у суді.

Після тривалої дискусії хворого посадовця доставили до кардіологічного відділення міської лікарні №1, однак порадившись лікарі вирішили доставити його до Хмельницького.

Поліція була не багатослівною та лише зазначила, що дійсно даний чиновник підозрюється у хабарі, раніше він був затриманий на 3 доби згодом відпущений додому. На сьогодні було призначене судове засідання, де мали обирати міру запобіжного заходу для підозрюваного, однак на засідання він не зв’явився, натомість поскаржився на погане самопочуття.

Як ствло відомо згодом,  швидка була заблокована автомобілями поліції.

Вечірній Кам`янець

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього