Про це на засіданні уряду заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева

— Постанова №719, яку ухвалив уряд, змінила порядок надання житла інвалідам війни І й ІІ груп, учасникам АТО та членам сімей загиблих. Минулого року їм купували житло облдержадміністрації, що спричинило величезне незадоволення, бо купували за принципом на тобі, небоже, що мені негоже. Як це сталося, наприклад, із сім’єю загиблого Героя України Зубка в Хмельницькій області. Купили квартиру, у якій жити неможливо. Тепер кошти дають безпосередньо людям, — констатував міністр.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв покарати горе-чиновника за таку «допомогу» родині Героя й купити сім’ї пристойне житло.

Згідно з ухваленою постановою, субвенції (грошову допомогу) надаватимуть з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла або виплачуватимуть грошову компенсацію для отримання житлового приміщення (останнє — нове в законодавстві).

Грошову компенсацію може бути використано як на первинному, так і на вторинному ринках житла. Заявник самостійно здійснює пошук житла в будь-якому регіоні України.

Народна армія

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього