Кілька днів тому  в  місцевому готелі “Ксенія” більше 100 людей отримали важке харчове отруєння. Проблема питання якості продукції у місті існує уже давно, пише видання Вечірній Кам’янець.

Продаж продуктів незрозумілого походження на ринку: м’ясо та ковбаси влітку із мухами, молоко розлите у пляшки зі смітника, торгівля продуктами  із брудної  землі, хліб із мишачими хвостами, випадок із сказом за сто метрів від приміщення Держспоживслужби. І все це у той час коли в регіоні розповсюджується вірус африканської чуми, коли отруюються наші діти, коли ми стаємо безпомічними та залежними від ситуації.

Безхатчинки продовжують спокійно поставляти тару для молока на ринок, продавці безперешкодно продовжують реалізовувати це молоко, отримуючи дозвіл ветеринарної лабораторії на ринку, випадки отруєння продуктами досягли апогею, а Держспоживслужба продовжує розповідати про мораторії на перевірки.Хоча МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ НЕ СТОСУЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІв вважає Державна регуляторна служба України.

Якщо ж мораторій дійсно існує, то чому ця служба знаючи, що без перевірок харчова сфера міста стає не контрольованою, ніяким чином не намагалися попередити такі ситуації, існують профілактичні та інші методи, які могли б зберегти наше здоров’я  та наших дітей. Легше всього нічого не робити, та перекладати вину на інших.

А вина тут усіх нас, їхня що не роблять свою роботу, наша, що продовжуємо вірити, що відповідальні служби все перевірили та спокійно купуємо продукти…

Поки загроза здоров’я повисла над містом, то Держспоживслужба знаходить тисячі відмазок, що б перекинути відповідальність на інших.

Як можна за один день дискредитувати місто, як туристичне? А досить просто : якщо Держспоживслужба буде зорієнтована на побори із базарників,  а  не виконувати свої прямі обов’язки! На нашу думку, це прекрасно, що міський голова вибачився перед дітьми та батьками, але скоріше потрібно вдатися до кадрових рішень, тому, що як міський ринок так і кафе міста нагадують післяреволюційні заклади десь в глибинці Росії часів НЕПу: фальсифікат горілки, ковбаса на крові, так звана «кров’янка», пляшки зі сміттєвих баків, у які розливається молоко та олія, це вже давно стало нормою у нашому місті. І поки голова Держспоживслужби міста Кам’янця-Подільського міняє шуби – туристи будуть змінювати готельні номера на лікарняні палати . Доки влада буде мовчати?! Скільки можна ховатися у кабінетах?

Наша газета вимагає виконання своїх посадових обов’язків відповідними службами, а поки, що через безголовість ми маємо надзвичайну ситуацію державного рівня!

Як, тепер ця надзвичайна ситуація вплине на рейтинг міста, відвідуваність туристів, на доходи кам’янчан, які задіяні у туристичній галузі?

Вечірній Кам’янець

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього