У Верховну Раду внесено законопроект №5401, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року – в результаті багато товарів подешевшають на 20%.

16 листопада Андрій Немирівський, Роман Мацола, Іван Рибак, Андрій Шинькович, Петро Юрчишин, Геннадій Чекіта (БПП), Сергій Лабазюк (“Воля народу”) зареєстрували у ВР законопроект №5401 “Про скасування в Україні податку на додану вартість”. Про це повідомляє UBR.ua

Як зазначається, законопроект №5401 “Про скасування в Україні податку на додану вартість” було зареєстровано у Верховній Раді 16 листопада 2016 року, а 21-22 листопада направлено на розгляд до профільних комітетів.

“Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить чимало товарів, зокрема  автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються, порівняно із сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів”, – йдеться у повідомленні.

У записці зазначається, що розміри так званих “відкатів” у період з 2010 до 2015 р. досягали 60% від суми повернення ПДВ.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього