Заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Володимира Марчука, який наприкінці жовтня звільнився, підозрюють у вимаганні коштів з підлеглих.

Відповідні дані випливають з кримінального провадженні №42016000000000971 від 8 квітня, передбачених ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 203-2, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, яке веде департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

Досудовим розслідуванням з’ясовано, що у період з грудня 2015 року по теперішній час Марчук неодноразово ставив вимогу керівникам структурних та територіальних підрозділів ГУНП про перерахунок грошових коштів на суму 5000 грн на картку ПАТ КБ «ПриватБанк», що належить близкій особі до екс-правоохоронця.

Згідно з ухвалою Печерського районного суду Києва від 26 вересня, “мзду” платили: начальник відділення забезпечення автотранспортом, начальник сектору превенції Хмельницького ВП, інспектор сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП, інспектор УОАЗОР ГУНП.

Загалом, вказаний період часу перераховано на вказану банківську картку грошових коштів на суму близько 115 тис. грн.

Також слідство 19 жовтня у службовому кабінеті Марчука виявило та вилучило банківські картки та сім-картки мобільного оператору ПрАТ «Київстар».

Як відомо, Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України у супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України з квітня поточного року здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та іншими тяжкими кримінальними правопорушеннями.

За даними офіційного сайту ГПУ, встановлено, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

Після оприлюднення цього повідомлення рапорт на звільнення написав начальник управління логістики та матеріально- технічного забезпечення Головного управління Національної поліції в області Володимир Гонтар.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього