Як повідомляє Сайт міста з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, Бюджет участі має на меті залучення хмельничан до участі у бюджетному процесі через подання відповідних ініціативних проектів розвитку та проведення відкритого громадського голосування.

У понеділок, 12 грудня, під час засідання Комісії з питань Бюджету участі, було розглянуто громадські проекти та висновки управлінь міської ради, відповідальних за виконання проектів у разі їх реалізації. Таким чином, до голосування допущено 55 проектів. Вони поділені за такими категоріями:

  1. Комунальне господарство
  2. Культура
  3. Навколишнє середовище
  4. Освіта
  5. Охорона здоров’я
  6. Соціальний захист
  7. Спорт.

Проголосувати за проекти можна у період з 16 по 30 грудня 2016 року. Взяти участь у голосуванні можуть громадяни України, яким виповнилось 18 років, зареєстровані на території міста Хмельницького.

Громадяни можуть скористатися спеціальною онлайн-платформою «Громадський проект» та віддати свій голос, не виходячи з дому. Крім того, є можливість проголосувати, заповнивши бланк в управлінні адміністративних послуг, за адресою: вул. Соборна,16. При цьому потрібно обов’язково пред’явити оригінал паспорту громадянина України (або сканованої копії – при електронному голосуванні).

Кожен бажаючий може детально ознайомитися з проектами перед голосуванням. Хмельничани повинні обрати 5 найпріоритетніших проектів для розвитку міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього