Захід відбувся в рамках масштабного соціального проекту під назвою «Спорт. Поліція. Діти».

Перед початком занять працівники патрульної поліції міста Хмельницького разом з представниками ФСТ «Динамо» завітали до навчально-виховного комплексу № 2 та під запальну музику провели для дітей ранкову зарядку. Загалом у заході взяло участь близько сотні школярів, повідомляє прес-служба патрульної поліції у Хмельницькій області.

— Діти мали класну нагоду провести ранкову зарядку з представниками нової поліції. Вони отримали від цього надзвичайно велике задоволення і позитивно зарядилися не тільки на сьогоднішній день, але й на увесь наступний тиждень, — каже заступник директора з виховної роботи НВК № 2 Людмила Василькова.

Школярі із захопленням займалися разом із патрульними. Чимало хлопчиків, і навіть деякі дівчатка, висловили бажання в майбутньому стати поліцейськими.

— Ми показали дітям, що потрібно брати приклад з наших чемпіонів, переможців спортивних змагань та поліцейських, які, попри роботу, щодня займаються у спортивному залі, — говорить інспектор управління патрульної поліції міста Хмельницького Ілона Табенська.

Патрульні зазначають, що ця акція була не одноразовою, і найближчим часом поліцейський заклик «Всі на ранкову зарядку!» можна буде почути і в інших навчальних закладах міста.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Матч Україна – Австрія в Хмельницькому

Сьогодні, 21 червня, на чемпіонаті Європи з футболу