Міністерство фінансів України вважає не можливим реалізувати урядову постанову від 11 грудня 2013 року №908 з оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс”.

Про це сказано у відповіді Міністерства на інформаційний запит.

Згідно з умовами надання у 2013 році державних гарантій, що залучаються для реалізації проекту із закупівлі 46 тролейбусів, управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради визначено позичальником за запозиченням. Також визначено, що для отримання держгарантій, позичальник подає Мінфіну відповідні документи.

А саме – проект кредитного договору; копії рішень Хмельницької міськради про надання позичальникові повноважень щодо залучення кредиту під державні гарантії для реалізації проекту розвитку; зобов’язання Хмельницької міськради передбачити у міському бюджеті на 2013 рік та наступні роки видатки на повернення та обслуговування залученого під державні гарантії кредиту, а також для внесення до державного бюджету плати за надання державних гарантій; згоду на надання майнового забезпечення виконання зобовязань за державною гарантією.

“Проте станом на 31 грудня 2013 року для отримання державних гарантій позичальником не забезпечено виконання Умов. Тому у 2013 році державні гарантії за зобов’язаннями управління житлово-комунального
господарства Хмельницької міської ради для реалізації проекту соціально-економічного розвитку Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс” не надавалися“, – зазначили у Мінфіні.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього