«Прочитала в газеті, що влада надала грошову допомогу на памперси для інвалідів першої групи. Це добре, що виділяють гроші, але є й інваліди другої групи, які потребують памперсів, а їх чомусь обходять увагою. За що ж купувати ті памперси, коли пенсії не вистачає навіть на наймізерніші потреби?», – з такими словами звернулася до редакції мешканка нашого міста Валентина Шилєнко.

Процедуру надання підгузків людям з обмеженими можливостями пояснила директор Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Оцабрика: «Списки інвалідів, що мають потребу у памперсах, надають з лікарні. У медико-санітарній частині їх формують відповідно до індивідуальних програм реабілітації, у яких прописаний перелік потреб інвалідів».

Від редакції. Ми розуміємо, що навіть та допомога, що надається, дуже мізерна у порівнянні з потребами хворої людини. Тому звертаємося до тих містян, хто має фінансову можливість закупити підгузки потребуючим нетішинцям. Не будьте байдужими до чужої біди!

Контакти авторки звернення та громадських організацій, котрі беруть шефство над людьми з обмеженими можливостями, знаходяться у редакції.

ГО “Нетішинська Самооборона”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення