Спроба номер 5. Як вони тільки не заявляли про себе. І протестували біля Управління МВС, і бунтували під Верховною Радою, і  навіть перекривали автошляхи. Проте до сьогодні — жодних зрушень.  Ще два тижні тому колишні працівники органів внутрішніх справ нам заявили: далі тільки радикальні методи. Втім, нині екс-міліціонери усієї Хмельниччини знову зібралися під стінами Обласної адміністрації. Аби розглянути не лише подальші дії, але й обговорити виступ міністра МВС України Арсена Авакова.

Ветеранами ОВС, колишнім міліціонерам та теперішніми полісменам Арсен Аваков заявив: зовсім несправедливо відмежовувати екс-копів від екс-міліцейських. Відтак, наказ про формування робочої групи, яка контролюватиме процес справедливого нарахування пенсій, вже виданий.

А от міліціонери-протестувальники словам міністра не ймуть віри. Оскільки  в Україні вже більше року полісмени оберігають правопорядок, а за справу пенсій взялися тільки зараз. Чому ж раніше ніхто не згадав про людей, які усе своє життя віддали «органам».

Володимир Дмитрович приїхав на мирний мітинг із Городка. Зізнається: хоч діставатися до обласного центру і довго, і дорого – оминути збори просто не зміг. Позаяк необхідно терміново розробити план наступних дій, якщо слова міністра не стануть нічим більшим, ніж обіцянкою.

В планах у ветеранів ОВС  — вирушати до столиці. Аби пам’ятали про них  та їхні вимоги : підвищення пенсій та відновлення пільг на комунальні послуги.  

 

33 канал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього