На Хмельниччині судитимуть колишнього заступника начальника Управління – начальника одного з відділів Хмельницької міської ради за корупційний злочин

Завдяки скоординованим заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками слідчого відділу прокуратури області  завершено розслідування стосовно колишнього заступника начальника Управління – начальника одного з відділів Хмельницької міської ради за одержання неправомірної вигоди.

Як повідомили у відділі процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури, вказаний посадовець 09.11.2016 одержав неправомірну вигоду у сумі 7000 гривень за здійснення впливу на працівників Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області з метою оформлення дозвільних документів на об’єкт нерухомості.

Під час одержання вказаної суми коштів у приміщенні міської ради його було затримано правоохоронцями, а кошти – вилучено.

За ініціативи прокуратури обвинуваченого відсторонено від посади та в подальшому звільнено.

Судом правопорушнику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 55 тисяч гривень, яку ним сплачено.

Наразі, обвинувальний акт за ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) прокуратурою області затверджено та скеровано до Хмельницького міськрайонного суду для розгляду по суті.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

  Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницький і Наманган стали містами – побратимами

Представники влади Хмельницького на чолі з міським головою