Очільник Хмельницької ОДА нарешті офіційно пояснив появу мателевого турнікету при вході до облради. Звернення з’явилось на владному сайті:

20 вересня 2016 року Управління Служби Безпеки України у Хмельницькій області звернулось в ОДА з вимогою забезпечити встановлення металевих турнікетів на пропускних пунктах адміністративної будівлі ОДА в зв’язку із встановленням  «СИНЬОГО» рівня терористичної загрози (потенційної загрози) для Хмельницької області   Антитерористичним центром при СБУ  України. Повідомили, що наявна у них інформація свідчить про збільшення випадків вчинення терористичних та диверсійних актів на території України, про  значне збільшення повідомлень про мінування об’єктів, де перебувають  люди ( всього 537 анонімних повідомлень та 250 подій терористичної спрямованості).

07 листопада 2016 року Оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України звернулось з вимогою вжити заходів щодо встановлення металевого  турнікету на пропускному пункті адміністративної будівлі обласної державної адміністрації, щодо обладнання охоронною сигналізацією території та будівель, встановлення додаткових відеокамер спостереження в зв’язку з наявною у них інформацією про можливість скоєння  терористичних актів на об’єктах державного управління.

“Як голова обласної державної адміністрації я не міг проігнорувати такі вимоги, адже несу відповідальність за життя людей, які працюють і відвідують адміністративне приміщення ОДА. Прикладаю усі зусилля  до того щоб на теренах області зберігався мир і спокій і обов’язково буду вживати попереджувальні заходи для збереження людських життів”- зазначає Олександр Корнійчук .

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього