Відповідне рішення прийняли депутати Старокостянтинівської міської ради 13 травня на пленарному засіданні ради.

Надаємо список депутатів, які підтримали підвищення зарплати мера:

– Булич Володимир 
– Возний Олександр
– Глушенюк Дмитро 
– Городова Людмила
– Гривник Володимир 
– Грозян Іван
– Ковбель Василь
– Лісовський Дмитро
– Малярчук Сергій
– Мініх Ірина
– Михайлюк Василь
– Петрук Юрій
– Поліщук Андрій
– Савчук Галина
– Співак Михайло
– Стаднік Віктор
– Степанишин Олександр
– Шумова Раїса

“Я хочу, щоб відеокамери показали персонально кожного депутата, як він буде голосувати. На сьогодні вам не буде соромно перед тими бабусями, які отримують тисячу. Невже 15 тисяч вам мало? Я хочу подивтися в очі тим депутатам, які будуть піднімати руку і голосувати. Ми що немаємо куди діти гроші, то ви вирішили собі підвищити зарплату? Я просив би вас як міського голову взяти мікрофон і сказати, що ви відмовляєтесь. А ваших підлеглих я би просив, не треба підігрувати міському голові. Не дамо 200%, дамо 100. Майте совість кінець-кінцем”, – закликав присутніх депутат Старокостянтинівської міської ради Степан Полупан.

В свою чергу депутат Микола Ваврищук запропонував підняти мерові зарплату на 12%. “Рівень інфляції за 2016 рік був в межах 12%. Тому давайте підвищимо на 12%. Адже коли ви балотувались на міського голову у 2015 році вас влаштовувала та зарлатня”, – зауважив депутат.

Коли ж у мера запитали про причини цієї нагальності підняття зарплати, то його адвокатом виступив секретар міської ради Олександр Степанишин.

“Шановні колеги, ви знаєте кожній людині за свою зарплату дуже важко і некоректно говорити…” – почав виправдовуватись секретар. Але зрештою слово взяв і сам фігурант суперечки.

Під час дискусії депутати-противники підняття зарплати меру озвучували, що після підняття, міський голова отримуватиме 28 тисяч гривень щомісяця.

“У міського голови з часу, коли ми перейшли на 4 каденцію зарплата не піднімалась. А ми знаємо, що в Україні значно піднялась заробітна плата. І сьогодні керівники будь-якого підприємства значно більше отримують заробітну плату. я би запитав, яка у вас заробітна плата? Я ще раз кажу ніяких 150%, ніяких 200%, а те що це, то це якраз та заробітна плата, яка має бути у міського голови. У всіх піднімається заробітна плата, міський голова не може стояти на місці. Це посада відповідальна, потребує бути постійно на роботі і в роботі”, – без жодних сумнівів у голосі заявив мер.

Дискусія тривала далі і начальник фінуправління Валентина Камінська намагалась пояснити доцільність цього підвищення незгідним депутатам.

Депутат Тарас Проказюк запитав у Валентини Камінської, навіщо на сесію готувався проект рішення про підвищення на 200%. “Спочатку 200%, потім 150, тепер 100. Може треба було готувати на 400% одразу, то на 200 би сторгувались?” – запитав депутат.

Нагадаємо, на сесію 28 квітня винесли проект рішення щодо внесення зміни до рішення 5 сесії міської ради від 15.04.2016 року № 12 «Про умови оплати праці міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради», а саме: в пп. 4.1 п. 4 зазначеного рішення слова «в розмірі посадового окладу щомісячно» замінити на «в розмірі 200% нарахованої заробітної плати щомісячно з 01.01.2017 року».

У 2016 році міський голова Старокостянтинова задекларував понад 191 тисячу грн. ОФІЦІЙНОГО доходу від заробітної плати на займаній посаді.

До слова, міський голова Старокостянтинова, крім вищезгаданої премії, отримує наступні надбавки до окладу:
– доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі залежно від присвоєння рангу;
– надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки;
– надбавку у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці в разі наявності допуску та доступу до державної таємниці в розмірі залежно від ступеня секретності;
– надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
Якщо раніше, мер отримував премію від розміру окладу, то після прийнятих змін отримуватиме від розміру окладу і усіх численних надбавок.

Перша міська

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту