Фото - газета "Є"

Про це йдеться на Фейсбук сторінці ГО «НАГЛЯД»:
На наш запит містквиконком надав копії контрактів з керівниками бюджетних закладів і комунальних підприємств міста. З,ясувалось, що по 6 комунальних підприємствах міста, серед яких такі суперважливі в забезпеченні життєдіяльності міста, як КП «Хмельницькводоканал» та КП «Спецкомунтранс» контракти керівникам підприємств продовжені на період лише від 3 – х до 6 – ти місяців (і це не в перший раз).

Цікаво, якої ефективності від керівника підприємства і результативності роботи самого підприємства очікує міський голова, тримаючи на постійному гачку керівників? Хіба весь час стурбовані своєю подальшою долею керівники можуть продуктивно працювати? Можливо мета таких коротких термінів контрактів – змусити керівника вимолювати продовження контракту, а може є якась інша цікава вимога?
Отже, ГО «НАГЛЯД» пропонує нам з Вами подумати, як би так зробити, щоб міському голові також кожні три місяці продовжувати термін перебування на займаній посаді, аби і він відчув як це – невпевненість у завтрашньому дні!!!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього