Міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко передали міській лікарні №1 сто ковдр, придбаних за рахунок коштів благодійного фонду «Ми – кам’янчани».

Як зазначив мер, це – не перша і не остання допомога медичним закладам міста. Зокрема, щодо ковдр, то з часом буде придбано всю кількість комплектів постільних речей для покривання.

«Попри те, що такі маленькі містечка, як наше, мають на рахунках набагато менше коштів, ніж обласні міста з профіцитом бюджету, будемо шукати всі можливі джерела фінансування галузі охорони здоров’я», – зауважив Михайло Євстафійович. І додав, що пріоритетним залишається участь у грантових програмах, які б дали можливість закупити необхідне для лікарень обладнання.

Також завдяки фонду «Ми – кам’янчани» вдалося придбати для ургентної лабораторії неврологічного відділення міської лікарні, що на вулиці Матросова, холодильник, де зберігатимуться реактиви. «Після створення перинатального центру змушені були створювати лабораторію з нуля, тому нам дуже не вистачало цього обладнання. Але тепер ми забезпечені всім», – прокоментувала завідуюча клініко-діагностичною лабораторією Неля Романова, подякувавши очільнику міста та народному депутату за постійну підтримку та допомогу.

Кам’янець-Подільська міська рада

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього