Коли і хто збудує будинок для АТОшників?

Бюджет, за яким місто житиме у 2017 році, депутати Хмельницької міської ради планують прийняти 29 грудня на позачерговій сесії. Серед іншого, планується, що депутати виділять 7 мільйонів гривень, на будівництво багатоквартирного житлового будинку для АТОшників. Коли будинок буде збудовано поки не відомо, але раніше міський голова повідомляв, що для того, щоб збудувати багатоповерховий будинок, потрібно два-три роки. Плани мера такі: “Ми плануємо виділити 7 мільйонів бюджетних коштів на будівництво багатоквартирного житлового будинку для АТОшників. Це той будинок, під який ми виділили земельну ділянку на Проспекті Миру. Вже у грудні закладемо гроші, щоб на весні, якщо буде все нормально з проекними роботами, розпочати будівництво і до осені ці кошти освоїти»

Майже місяць тому, звітуючи за рік роботи в ефірі «Є» Олександр Симчишин повідомив, що міська влада не хоче віддавати можливість будувати будинок для учасників АТО комусь, а хоче, щоб це робив «Хмельницькбудзамовник», який вони планують «виволокти його з ями» до кінця наступного року. Нагадаємо, раніше підприємство використовувалося для сумнівних схем відведення землі, будували на якій приватні забудовники.

Раніше, коментуючі стан «Хмельницькбудзамовника», мер повідомив, що зараз у комунального підприємства нічого немає: “ні техніки, ні людей, взагалі нічого. Якщо ж ми його витягнемо, то воно буде здатне будувати. Ми собі ставимо задачу “виволокти” його з ями на кінець наступного року”. Не виключено, що вести будівництво будинку, міська влада знов планує по  схемі співпраці, коли виділену ділянку фактично буде забудовувати кампанія, яка виділить для АТОшників частину квартир, адже 7 млн грн сума недостатня для будівництва.

Нагадаємо, на минулій сесії, під прикриттям будівництва квартир для МЧСників депутати передали в оренду земельну ділянку по вул. Кармелюка, 3 В, площею – 10 000 кв.м, в оренду в рамках державно-приватного партнерства, яка є комунальною власністю та перебуває у постійному користуванні 1 Державного пожежно-рятувального загону головного управління ТОВ «Трансміськбуд» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Підприємство пов’язане з діючим депутатом Хмельницької міської ради Русланом Афійчуком (обраний від партії Олександра Гереги “За конкретрі справи”) На засіданні колегії Хмельницької міської ради віддати землю без грошей запропонувала голова фракції ВО «Свобода» Тетяна Прядун. Раніше ТОВ «Трансміськбуд» отримувало землю в Хмельницькому через сумнівні  договори суперфіцій

Цікаво також, що ділянка, яку міська влада виділила ніби-то для будинку АТОшників два рази виносилася на аукціон і покупця не знайшла.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього