Незабаром Палац культури кардинально змінить свій зовнішній вигляд: нині триває його капітальний ремонт.

Як відомо, нинішнього року з обласного бюджету виділено понад 6 млн. грн. для капітального ремонту Палацу культури. Як повідомила редакцію Наталія Саєнко, начальник управління капітального будівництва виконкому, ПП «Техномаркет» стало переможцем торгів за результатом проведеного аукціону по даному об’єкту. Мінімальна вартість пропозиції даного підприємства становила 6 033 тис. грн.
Укладено відповідний договір підряду, а відділом архітектурно-будівельної інспекції виконкому зареєстрована декларація про початок будівельних робіт.


Сьогодні будівля Палацу культури з усіх сторін обставлена риштуваннями. За словами Світлани Кириленко, директора комунального закладу, вже відремонтовано технічний поверх, поміняно на 2 та 3 поверхах вітражні вікна, розширено зовнішні сходи, що ведуть на 2 поверх, проводяться роботи по утепленню фасаду будівлі. Також буде проведено ремонт частини покрівлі.


Зміниться у Палаці культури і вигляд центрального входу: на 2-му поверсі замість балкону з’явиться декоративна загорожа, а центральний ганок та його бокові східці будуть викладені гранітною плиткою.
Станом на 1 грудня, відповідно до актів виконаних робіт, заплачено підрядній організації 3 313,1 тис. грн. Всі ж роботи по капітальному ремонту Палацу культури мають бути звершеними до кінця року.

Нетішинський Вісник у Фейсбук

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці