Виконавчий комітет Хмельницької міськради передумав віддавати приватному бізнесу спеціальні ділянки для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у місті. Таке рішення було ухвалено на черговому засіданні у четвер.

Зокрема, представники виконкому зійшлися на тому, щоб запропонувати депутатам міської ради внести зміни в рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016 року №35.

Адже комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту виявило готовність самостійно утримувати паркувальні майданчики та провадити діяльність із забезпечення платного паркування транспортних засобів у Хмельницькому.

Маються на увазі два паркувальні об’єкти: південна та північна сторона проспекту Миру від вул.Трудової до АЗС на 47 паркомісць і вул. Львівське шосе, північна сторона від виїзду з стоянки ПП «Ізіда» (до входу в ринок «ВВК Поділля-2», від входу в ринок ТД ринок «Тісса» до території буд.№) – 130 паркомісць.

Ставка збору за місця для паркування становитиме 0,03% до мінімальної заробітної плати, установленої на 1 січня податкового (звітного) року. Остаточне рішення щодо платних парковок мають ухвати депутати Хмельницької міської ради на черговій сесії.

Незалежний громадський портал

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього