Журналіст Руслан Рудомський у своєму блозі він ділиться власним розслідуванням.

22 листопада депутат Нетішинської міської ради Юрій Камозін у групі Нетішин в соціальній мережі Facebook опублікував пост про те, що за три дні до пленарного засідання чергової сесії міськради депутати отримали для ознайомлення лише 16 проектів рішень і не отримали 67 з тих, які були винесені на порядок денний даного пленарного засідання.

Цей пост викликав бурхливі обговорення в коментарях зі звинуваченнями секретаря міської ради в неякісному виконанні своїх посадових обов’язків, порушенні Регламенту Нетішинської міської ради, а також у лобіюванні власних фінансових інтересів.

На диво, цього разу секретар Нетішинської міської ради Олена Хоменко (фракція “Воля”) вирішила не відсиджуватись “у кущах”, а публічно відреагувала на звинувачення.

Особисто мене відповідь Олени Хоменко дуже здивувала і я попросив всіх відомих мені в місті юристів прокоментувати слова секретаря міської ради щодо відповідності їх Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Відгукнулись двоє.

Таким чином ми з’ясували, що секретар Нетішинської міської ради таки не знає основ Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” – базового для неї закону. Але, як з’ясувалося трохи згодом, це не єдиний недолік даної посадової особи, яка утримується з наших з вами податків. Читаємо далі.

Того ж дня о 15:00 в кабінеті секретаря міськради відбулось засідання голів фракцій НМР з питань порядку денного пленарного засідання сесії (спровоковане згаданим вище постом Юрія Камозіна, до речі), після якого я поцікавився у пані Хоменко долею її заяви про складання повноважень і попросив собі копію. Пані Хоменко відповіла, що копію мені зробити не може, оскільки заява вже передана до адресата. Крім цього, пані Хоменко заявила, що навіть попри коментарі юристів все одно вважає, що має право в заяві писати будь-яке обґрунтування свого рішення про відставку.

“Раз таке діло, значить отримаю копію заяви іншим законним способом” – подумав я. Подумав, і написав інформаційний запит на ім’я міського голови, який зареєстрував відповідним чином у міськвиконкомі.

Відповідь довелося чекати шість днів (без урахування часу доставки її поштою), замість відведених законодавством п’яти, плюс скан-копію відповіді на електронну адресу я так і не отримав, хоч і зазначав це у інформаційному запиті. Менше з тим, у паперовому вигляді відповідь нарешті прийшла і вона мене відверто шокувала. Виявляється, пані Хоменко публічно збрехала і насправді ніякої заяви не писала.

“Брехня – це страшна зброя. Вона обов’язково повертається сторицею до того, хто її запустив” – написав якось Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк. За іронією долі, цього разу вона повернулася проти його найближчого соратника та однопартійця – секретаря Нетішинської міської ради Олени Хоменко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього