Подарунки під ялинку від головного надзвичайника України.  Відтепер Управління ДСНС у Хмельницькій області із новими машинами та квартирами. Загалом, парк пожежно-рятувальної служби поповнився шістьма сучасними автівками. 5 із них придбані за кошти держбюджету, та 1 автомобіль є подарунком від міської влади.

Завдяки новій сучасній техніці рятувальники зможуть значно ефективніше та якісніше виконувати поставленні завдання.  Позаяк в районах  необхідного обладнання не вистачає, пожежні машини відправляться до 5 міст Хмельниччини, а саме до Кам’янця–Подільського, Деражні, Старокостянтинова, Теофіполя та Полонного.

Довгоочікуваний дах над головою. 16 сімей рятувальників отримали ключі від вже власних квартир. 10 із них справлятимуть новосілля у реконструйованому житловому будинку, що на вулиці Гарнізонній , а інші 6 родин заселяться до будинку, що «прописався» на вулиці Лісогринівецькій.  Скільки мільйонів витратили на подарункові квартири – голова ДСНС України не зізнається. Втім каже: квадратні метри придбали за зекономлені кошти.

Багатокімнатними  презентами вогнеборці не можуть натішитися. Адже востаннє службове житло працівники Служби порятунку області отримували ще у 2010-му.  До слова, пан Олександр разом із дружиною мріяв про власну квартиру понад 20 років. І от, нарешті,  бажання усієї родини таки здійснилася — як раз під Новий рік.

Наразі в черзі за житлом — 178 працівників обласного ДСНС.

33 канал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього