Відбулась чергова екскурсія у міській раді.  Цього разу її учасниками були студенти двох вищих навчальних закладів нашого міста – Хмельницького інституту ВМУРОЛ «Україна» та гуманітарно-педагогічної академії. Екскурсія стала своєрідним подарунком молоді міста до Дня студента, який відзначається 17 листопада.

Юнаків та дівчат до свого робочого кабінету гостинно запросив міський голова Олександр Симчишин, повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.
alt
Олександр Сергійович не приховував радості від зустрічі із знайомими йому студентами, адже багатьох він навчав, працюючи педагогом в інституті «Україна».
Майже півгодини у теплій і доброзичливій атмосфері молоді хмельничани з великим задоволенням спілкувалися і фотографувалися з очільником міста. Олександр Сергійович влаштував своєрідний конкурс між екскурсантами на знання історії рідного міста та сучасного місцевого самоврядування. Ті, хто правильно відповідав на запитання, отримали від міського голови подарунки – футболки із символікою Хмельницького.
Серед сьогоднішніх екскурсантів була наймолодший депутат міської ради Анастасія  Ярова, яка здобуває другу вищу освіту, навчаючись у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.
alt
«Вітаю вас із Днем студента. Хочу, щоб ви усі в житті самореалізувалися і ту життєву дорогу, яку намітили, пройшли гідно і достойно, – звернувся міський голова до присутніх. – Кожен повинен робити, те, що вважає найкращим для себе. Дай Бог, з вас сформуються хороші спеціалісти. На превеликий жаль, молодь тікає з України. Ми хочемо, аби ви залишались у рідній країні, де народилися, де поховані діди і батьки. Хочемо, аби ви це розуміли. А щоб гарно працювати, потрібно гарно навчатися. Це зараз найголовніше ваше завдання».
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,