Хмельницькому міському голові і громаді міста представники скаутської організації «Пласт» урочисто передали Віфлеємський вогонь. Полум’я, запалене на місці народження Ісуса Христа, символізує мир, добро, любов та увагу до ближніх. Олександр Симчишин одразу ж передав вогонь представникам релігійних конфесій міста. Залишили частинку і у міській раді, тому кожен бажаючий може взяти його й собі.
Віфлеємський вогонь, як символ тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом єднаючи християн. Вогнем із Віфлеєму люди запалюють свічки на Святу вечерю. Традиційно його зберігають у церкві до Йордану – до 19 січня. Відтепер палає він і у Хмельницькому. Пластуни передали його очільнику міста та всім хмельничанам.
Міський голова подякував за Віфлеємський вогонь і висловив сподівання, що він принесе мир та спокій в Україну та в кожну оселю.
Передали Віфлеємський вогонь представникам католицьких церков, адже за кілька днів там святкуватимуть Різдво. А вже в січні вогонь потрапить і у православні храми. Віфлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Українські пластуни привозять з Відня вогонь до України вже вдевяте.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці